Головна / Форум

Форум

Правила спілкування

Форум — це місце для спілкування відвідувачів веб-сайту.  

Заборонені образи, погрози, провокації інших відвідувачі на вище перераховані дії. Бажано писати грамотно, не користуватися транслітом, без крайньої на те необхідності, ставити знаки пунктуації і не спотворювати слова.

Форум — це не дошка безкоштовних рекламних оголошень і не чат. Спам, свідома реклама, та особиста переписка не допускаються. Перед публікацією повідомлення, подумайте, чи буде воно цікаве іншим відвідувачам та користувачам форуму.

Кожен форум призначений для обговорення певного кола питань. Створюючи нову тему, чи повідомлення, впевніться, що вони відповідають тематиці форуму.

Модератор може видалити будь-яке повідомлення чи тему без пояснення будь-яких причин. Дії модераторів на форумі не обговорюються. Якщо ви вважаєте, що модератор не правий — напишіть йому листа особисто.

Систематичне порушення правил тягне за собою призупинення дії форуму для даного користувача. З особливо злісними порушниками ми прощаємося назавжди.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність та правомочність розповсюдження інформації, опублікованої користувачами форуму.

З повагою, Адміністрація.